KOPRO MH 1300 INOX + Presscontrol SK-13 vodárna s automatickou řídící jedntkou

Kód: 107006
Akce
Značka: KOPRO
ZDARMAZDARMA 8 298 Kč –15 %
mh 1300 sk13
8 298 Kč –15 % 7 053 Kč / ks 5 829 Kč bez DPH
K odeslání zítra
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Vícestupňová samonasávací čerpadla a vodárny řady MH 1300 INOX jsou určena pro zásobování čistou vodou bez mechanických nečistot ze studní u rodinných domů, chat, chalup, apod., kdy hladina vody od čerpadla, resp.vodárny nepřesahuje max.sací výšku 8m. Čerpadla řady MH 1300 INOX jsou jištěna termickou ochranou zabudovanou ve vinutí motoru a vyznačují se především tichostí (78 dB) a spolehlivostí chodu. Domácí vodárny s automatickou řídící jednotkou (Presscontrolem) Brio SK-13, která nahrazuje u jednofázových vodáren (230V) funkci tlakové nádrže a tlakového spínače a slouží také jako ochrana běhu na sucho.

Detailní informace

banner_akce
Garance nízké ceny
Akční ceny u vybraných produktů
banner_truck
Doprava zdarma
Při objednávce nad 4000 Kč
banner_servis
Zajištěný servis
Na námi prodávaná čerpadla
banner_shop
Kamenná prodejna
Od roku 1998

Detailní popis produktu

Vícestupňová samonasávací čerpadla a vodárny řady MH 1300 INOX jsou určena pro zásobování čistou vodou bez mechanických nečistot ze studní u rodinných domů, chat, chalup, apod., kdy hladina vody od čerpadla, resp.vodárny nepřesahuje max.sací výšku 8m.
Čerpadla řady MH 1300 INOX jsou jištěna termickou ochranou zabudovanou ve vinutí motoru a vyznačují se především tichostí (78 dB) a spolehlivostí chodu.

Presscontrol slouží pro automatické přímé spínání a vypínání čerpadel s jednofázovými motory.
K sepnutí čerpadla dojde po otevření jakéhokoliv odběrního místa a během odběru vody čerpadlo běží (nevypíná a nespíná) a dodává kapalinu pod konstantním tlakem.
Po otevření ventilu dojde k okamžitému poklesu tlaku v systému. Klesne-li tlak na hodnotu nastavenou na Presscontrolu (1,5-3bar) čerpadlo se uvede do provozu.

Po uzavření ventilu stoupá tlak v systému a Presscontrolem proudí určité množství vody. Dosáhne-li čerpadlo svého výkonostního maxima Presscontrol jej vypne.

Zařízení rovněž obsahuje indikátor běhu čerpadla nasucho.

V případě, že dojde k situaci, že čerpadlo nemá vodu a běží nasucho Presscontrol čerpadlo po cca 10 sekundách vypne a rozsvítí se poruchová kontrolka na ovládacím panelu. Znovuuvedení čerpadla do provozu je možné po ručním restartování (tlačítko RESET).

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické vodárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14 kg
Napětí: 230 V
Výkon motoru: 1300 W
Max. dopr. výška: 55 m
Max. dopr. množství: 100 l/min
Připojovací závit: 1"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: