KOPRO JY 750 + Presscontrol SK-13 vodárna s automatickou řídící jednotkou

Kód: 107003
Akce
Značka: KOPRO
ZDARMAZDARMA 5 181 Kč –15 %
JY SK13
5 181 Kč –15 % 4 403 Kč / ks 3 639 Kč bez DPH
K odeslání zítra
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Horizontální samonasávací čerpadla a vodárny řady JY jsou určena pro zásobování čistou vodou bez nečistot ze studní u rodinných domů, chat, chalup, apod., kdy hladina vody od čerpadla nepřesahuje max.sací výšku, tj.8m. Čerpadla řady JY jsou jištěna termickou ochranou zabudovanou ve vinutí motoru. Domácí vodárny s automatickou řídící jednotkou (Presscontrolem) Brio SK-13, která nahrazuje u jednofázových vodáren (230V) funkci tlakové nádrže a tlakového spínače a slouží také jako ochrana běhu na sucho.

Detailní informace

banner_akce
Garance nízké ceny
Akční ceny u vybraných produktů
banner_truck
Doprava zdarma
Při objednávce nad 4000 Kč
banner_servis
Zajištěný servis
Na námi prodávaná čerpadla
banner_shop
Kamenná prodejna
Od roku 1998

Detailní popis produktu

Jedná se o čerpadlo s litinovým tělesem, hřídelí z nerezové oceli a mosazným oběžným kolem. Vinutí motoru je z mědi se zabudovanou tepelnou ochranou.

Horizontální samonasávací čerpadla a vodárny řady JY jsou určena pro zásobování čistou vodou bez nečistot ze studní u rodinných domů, chat, chalup, apod., kdy hladina vody od čerpadla nepřesahuje max.sací výšku, tj.8m. Čerpadla řady JY jsou jištěna termickou ochranou zabudovanou ve vinutí motoru.

Presscontrol slouží pro automatické přímé spínání a vypínání čerpadel s jednofázovými motory.
K sepnutí čerpadla dojde po otevření jakéhokoliv odběrního místa a během odběru vody čerpadlo běží (nevypíná a nespíná) a dodává kapalinu pod konstantním tlakem.
Po otevření ventilu dojde k okamžitému poklesu tlaku v systému. Klesne-li tlak na hodnotu nastavenou na Presscontrolu (1,5-3bar) čerpadlo se uvede do provozu.

Po uzavření ventilu stoupá tlak v systému a Presscontrolem proudí určité množství vody. Dosáhne-li čerpadlo svého výkonostního maxima Presscontrol jej vypne.

Zařízení rovněž obsahuje indikátor běhu čerpadla nasucho.

V případě, že dojde k situaci, že čerpadlo nemá vodu a běží nasucho Presscontrol čerpadlo po cca 10 sekundách vypne a rozsvítí se poruchová kontrolka na ovládacím panelu. Znovuuvedení čerpadla do provozu je možné po ručním restartování (tlačítko RESET).

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické vodárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
Napětí: 230 V
Výkon motoru: 750 W
Max. dopr. výška: 45 m
Max. dopr. množství: 53 l/min
Připojovací závit: 1"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: