Alfapumpy PS15-0,75 230V kalové čerpadlo s plovákem

Kód: 122060
3 980 Kč –16 %
PS15 2K
3 980 Kč –16 % 3 340 Kč / ks 2 760 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení

Kalové čerpadlo PS 15 je určeno k čerpání silně znečištěné vody, splašků, kalů, septiků, ale i čisté vody až do výšky 15 metrů.

Rozsah použití kalového čerpadla je velmi široký – zásobování vodou v zemědělství, k čerpání septiků a jímek, odvodňování sklepů, jam, kde čerpaná kapalina obsahuje drobné kamínky a písek. Profi kalové čerpadlo PS15 využijete také k přečerpávání kanalizačních a usazovacích jímek atd.

Detailní informace

banner_akce
Garance nízké ceny
Akční ceny u vybraných produktů
banner_truck
Doprava zdarma
Při objednávce nad 4000 Kč
banner_servis
Zajištěný servis
Na námi prodávaná čerpadla
banner_shop
Kamenná prodejna
Od roku 1998

Detailní popis produktu

Ponorné litinové kalové čerpadlo PS15 bylo sestrojeno tak, aby obstálo v těch nejnáročnějších podmínkách i pro profesionální použití. Díky tomu si kalové čerpadlo PS15 poradí i se silně znečištěnou vodou, splašky nebo vodou s obsahem pevných částic (kamínků) o průměru až 10 mm.

Díky vysokému sacímu výkonu si litinové kalové čerpadlo PS15 poradí s čerpáním fekálií a kalů z jímek a septiků bez větších potíží. Otevřené litinové oběžné kolo rozemele fekálie na kaši, tím zajistí jejich bezproblémové čerpání.

Litinové kalové čerpadlo PS15 – 0,75 je vhodné pro čerpání vody ze zatopených stavebních jam, sklepů, čištění studní nebo kanalizace. Kalové čerpadlo PS15 si poradí s vodou, která obsahuje písek a kamínky až do velikosti 10 mm.

Maximální výtlak kalového čerpadla PS15 – 0,75 je 15 metrů a ponor pod hladinou 8 metrů. To zajišťuje široké použití čerpadla v domácích i profesionálních podmínkách.

Odolnost kalového čerpadla PS15 i v extrémních podmínkách zajišťuje jeho masivní celolitinová konstrukce včetně otevřeného litinového oběžného kola. Tyto vlastnosti propůjčují čerpadlu dlouhou životnost a bezproblémový provoz.

Litinové kalové čerpadlo PS15 je vybaveno nastavitelným plovákem pro automatické zapínání a vypínání čerpadla. Pukud by došlo k nadměrnému zatížení motoru, vypne čerpadlo zabudovaná tepelná pojistka.

Kalové čerpadlo PS15 se do čerpadné kapaliny umístí tak, že se buď položí na dno nebo zavěsí pomocí vhodného prostředku za rukojeť, přičemž je nutné brát ohled na vahu čerpadla (21 kg). Kalové čerpadlo PS15 nesmí nikdy viset na přívodním kabelu ani na výtlačné hadici!

– masivní celolitinová konstrukce
– dvojitá mechanická keramická ucpávka
– otevřené litinové oběžné kolo

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaly a splašky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
Napětí: 230 V
Příkon motoru: 750 W
Max. dopr. výška: 15 m
Max. dopr. množství: 330 l/min
Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C
Délka přívodního kabelu: 10 m
Připojovací závit: 2"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: